Vajina ağzına bulaşırsa hamilelik olur mu?

Mrb erkekten gelen zevk suyu erkeğin eline gelip daha sonra bacağa vs değip üstten kızın genital bölgesine yada vajina ağzına bulaşırsa hamilelik olurmu..eliyle vajinama tatminde bulundu ama içine girmedi kızlığım durduğu için..zevk suyunun parmakla vajina ağzına değmesiyle hamilelik olurmu

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde düşükte olsa hamilelik ihtimali bulunur. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

m************ :

Mrb zevk suyu ele degse bu zevk suyuda vajina agzina el vasitasiyla degse hamilelik olusurmu demistim..Dusuk ihtimal demistiniz ben bu durumdn 1 hafta sonra regl oldum hamilemiyim..

Cevap:

Hayır değilsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.