Vajina bölgesine sperm bulaştı. Adetim çok kısa sürdü. Hamile olabilir miyim?

 Merhaba. bakireyim fakat ilişki esnasında vajinama ve zarın bulduğu yere sperm değdi. ertesi gün normal adet dönemimdi ve adet oldum fakat adetim normalde 3 4 gün sürerken 2 gün sürdü. hamile olma ihtimalim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bunu anlamanın en pratik yöntemi gebelik testi yaptırmaktır. Çıkan sonuç negatif ise gördüğünüz kanama kısa da olsa adet kanamasıdır ve hamilelikten söz edemeyiz.