vajina girisindeki kaşıntı kokulu akıntı sorunu

merhaba ben kadın dogum bolumune vajina girisindeki kaşıntı kokulu akıntı sorunu ile gittim benden kan ve idrar tahlili istedi yalnız anlayabilmiş değilim ne anlama geliyor bu değerler idrar sonuçlarının tamamını ve kan tahlilinde değerler arasnda olmayanları gönderiyorum yorumlarsanız sevinirim.İDRAR TETKİKİ (STRİP İLE) - * SG 1025 - * LEU 6-7 - * NIT NEG - * pH 5 - * ERY 2-3 - * PRO NEG - * GLU NORM - * KET 5 - * BIL NEG - * COLOR -- - * UBG NORM - * kan için HGB 12,2 13,6 - 17,2 % HCT 36,4 39,5 - 50,3 % MCV 79,1 80,7 - 95,5 fL RDW-SD 44,8 11,8 - 14,3 fL PCT 0,25 0,108 - 0,282 % PDW 16,7 - * kolaylıklar

Tahlil.com Cevabı : Vaginal bir enfeksiyon bulgularınız olduğunu düşünüyorum.Bu durumda vajen kültürü tahlili çok daha yararlı bilgiler verecektir.İdrar ve kan tahlili bu konuda tanıda çok yardımcı olmayacaktır.Ayrıca kan tahlilinizde anemi yani kansızlık bulgularınız var.