Vajina üzerine biraz zevk suyu geldi. Hamilelik oluşabilir mi?

 Vajinanın üstüne 1 damla dol geldi ve hemen sildik hamile kalma şansı var mı yani içine boşalmadım zevk suyuyla olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması mümkündür ancak oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi yaşanması durumunda gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.