Vajinada aşırı kaşıntı var. Ne yapmalıyım?

Hocam benim adedim 9 gün gecikti hala olmadım ve kan testi yaptırdım ve 0.5 cıkt negatif fakat hala kasıklarıma bıcak gibi batıyo sık sık wc ye giriyorum vajinamda kasıntı başladı dayanamıom bazen ve korkuoyurm sencee nedir bunlar ?10 aydır korunmuyorus bebek istiyorus

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir, idrar tetkiki yaptırmanızı öneririz..