Vajinal bölgemde şişlik batma oldu hafif ateşimde vardı

 Her ayın 19-20 sinde düzenli adet olurdum, bu ayın 12sinde kanamm oldu ilk gün normaldi 2.gün çok koyu kahverengi kanamam oldu ve sonlandı 18 nde vajinal bölgemde şişlik batma oldu hafif ateşimde vardı sabah geçti 21inde test yaptım  negatif çktı 22sinde akşam regl oldum nedir bu?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kadın doğum doktoruna muayene olmanız gerekebilir.Bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz.