vajinamın kenarına boşaldı hemen sildim ve yıkadım Sonrada ella isimli doğum kontrol hapını kullandım ama yinede tereddütlüyüm hamile kalabilir miyim?

Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık vajinamın kenarına boşaldı hemen sildim ve yıkadım Sonrada ella isimli doğum kontrol hapını kullandım ama yinede tereddütlüyüm hamile kalabilir miyim? Diye sormuştum sizde yok denecek kadar az demiştiniz fakat adetim de bir kaç gün gecikme oldu bu sizce normal mi?

Tahlil.com Cevabı :

Adet tarihinizde 1 haftadan fazla gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirebilirsiniz.