Vajinaya boşalma olmadı. Yine de hamile kalır mıyım?

Merhaba. bayanım. sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. benim iç çamaşırım vardı fakat onun yoktu. ve cinsel organıma boşalmadı. Elimde veya başka bi yerde sperm kaldıysa vs bu bi tehdit olabilir mi. Bu ay adetim gecikti. Sizce hamilelik olasılığım var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinaya herhangi bir bulaşma olmadıysa hamilelikten söz edilmez.