Varikosel ameliyatı oldum kruger testinde normalin altında %3 yazıyor.çocuğum olurmu olmazmı

2012 de varikosel ameliyatı oldum kruger testinde normalin altında %3 yazıyor.çocuğum olurmu olmazmı lütfen bilgi verin.

Tahlil.com Cevabı : Bu normal bir sonuç değil.Doktorunuz diğer tahlil sonuçlarınızla birlikte detaylı bilgi verecektir.