Varikosel ameliyatı olucam bu değerler düzelirmi ?

Varikosel ameliyatı olucam bu değerler düzelirmi ?hacim:4viskosite:normallikefaksiyon:normalagglütinasyon:normal konsantrasyon:8 mil total sperm sayısı:32 miltotal motilite:%25hızlı doğrusal hareketli:- yavaş doğrusal hareketli:15yerinde hareketli:10hareketsiz:75 yuvarlak hücre:- lökosit:- morfoloji

Tahlil.com Cevabı : Varikosel ameliyatından sonra düzelme olabilir..