Viskozite : Az Yapışkan Likefaksiyon : 20 dk 1.cc deki Sperma : 9.800.000?

Viskozite : Az Yapışkan Likefaksiyon : 20 dk 1.cc deki Sperma : 9.800.000 Total Sperma : 63.700.000Motilite : Hızlı İleri Hareketli: % 30; Yavaş İleri Hareketli: % 12; Yerinde Hareketli: % 10; Hareketsiz: % 48 İmmotilite : % 48 (Hareket etmeyen) Vitalite : % 52 (Hareket Eden) Lökosit : 335.000 /ml

Tahlil.com Cevabı : Spermiyogram analizi  bir çok parametrenin incelenmesi sonrası değerlendirilmelidir.Tahlil.com'a sorduğunuz sperm testini inceledik.Sperm sayınızda düşüklük görülüyor.Lökosit varlığı da bir enfeksiyon belirtisi olabilir.Ancak test raporunda verilen normal değerleri de belirtmemişsiniz.Sperm testi ve tahliline dair  çok daha detaylı bilgi almak ve sorulmuş benzer soru ve ecvapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...Sperm testi nedir?