Vitamin B12 eksikliği nelere sebep olur?

Vitamin B12 189.7 EKSİKLİĞİNDE NELERE SEBEBP OLU TESEKKURLER

Tahlil.com Cevabı : Vitamin B12 eksikliği ile bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/vitamin-b12-eksikligi-folik-asit-eksikligi-nedir

k*********** :

b12 eksikliğinde mide rahatsızlığının etkili olabileceğini söylediniz 2-2.5 yıl önce gastrit tanısı konmuştu ama şindi hala varmı bilmiyorum hala devamediyor olabilir mi gastrit b12 eksikliğinde etkili olur mu

Cevap:

Mutlaka yeniden endoskopik olarak mide incelenmelidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.