Volüm(miktar) 4 CC/ML Konsantrasyon 12 mil/ML Molilite (hareket) % 55 a- b-35 c-20 d-45 eşimin sperm sonuçları nasıl?

EŞİMİN SPERM TESTİ SONUCU AŞAĞIDADIR. YORUMLARSSANIZ SEVİNİRİM. Volüm(miktar) 4 CC/ML Konsantrasyon 12 mil/ML Molilite (hareket) % 55 a- b-35 c-20 d-45 Likefasyon zamanı 20 dk vizkozite ++ aglunitasyon - ph 8,3 görünüm krem opak morfoloji normal 6 baş 40 boyun 22 kuyruk 32

Tahlil.com Cevabı : Sonuç tam detaylı verilmemiş, acak viskositenin artması ve normal sperm sayısının az olması dikkat çekiyor