Vücudumda 1 senedir ödem var tahlil yapıldı böbrek yetmezliğinden şüphelendiler?

Vücudumda 1 senedir ödem var tahlil yapıldı böbrek yetmezliğinden şüphelendiler.böbreklerin biri 49 biri 45 çalışıyor.. kolestrol 206, ldl 140, hdl 42, trigliserid168, ferritin 7.8, b12 146, wbc 7.91, hgb 10, rbc 4.28, demir 34.8,... idrar tahlilleride : renk sarı, görünüm bulanık, dansite 1.020, ph 6.5, protein eser, glukoz ngtif , keton ngatif, bilurubin ngtif ,eritrosit eser, lökosit ++, epitel3, amorf ürat kristali 71 yorumlarsanız sevnirim teşekküler

Tahlil.com Cevabı : kansızlık bulguları ve idrarda da muhtemelen enfeksiyon bulgusu var