Vücudumda halsizlik iştahsızlık baş dönmesi şikayetiyle doktora gittim...

Vücudumda halsizlik iştahsızlık baş dönmesi şikayetiyle dokktora gttim kansızlıktan süphelendi hemogram testi yaptırdılar bütün degerlerimin normal cıkmasına karsın PCT 0.058 çıktı. PLT 55 çıktı bi sıkıntı var mı?

Tahlil.com Cevabı : PLT değeri çok düşük.Vakit geçirmeden bir hematoloji uzmanına gidin