Vücudumda tüylenme problemiyle kadın doğuma gittim, dehidroepiandrosteron sülfat değeri yüksek çıktı

 Vücudumda tüylenme problemiyle kadın doğuma gittim yaptırdığım kan sonucunda dehidroepiandrosteron sülfat değeri 0.47-19.4 aralığında olması gerekirken 142,3 çıktı endokronoloji sonuçlarım normal ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Dehidroepiandrosteron sülfat yüksekliği kıllanma nedeni olabilir.Endokrinoloji bölümüne tedavi için başvurunuz.