Wbc+ 10,35 çıktı normal değerler (4,6-10,2) ly+ 3,45 çıktı normal değerler. Yorumunuz nedir?

Merhaba ben mehtap 28 yaşındayım yaptırmış olduğum tahlilde wbc+ 10,35 çıktı normal değerler (4,6-10,2) ly+ 3,45 çıktı normal değerler (0,6-3,4) parathormon 94,8 çıktı normal değerler ( 12-88 ) sıkıntılı bir durum mudur bu değerlerimin yüksek çıkması ? ilginiz için şimdiden teşekkürediyorum

Tahlil.com Cevabı : Parathormon değerinizi bir kez daha farklı bir merkezde çalıştırmanızı öneririz, diğer değerlerinizde sorun yoktur..