Wbc 11.8 hgb 13,3 çıktı doktorum bunları halka içne aldı sizce hamile kalabilmem de bir sorun varmı tşkk ederim .

3 ay oldu korunmuyorum adetim martta 1 gün oldum bende 1 hafta sonra kan testi yaptırdım sonuç 1,2 çıktı wbc 11.8 hgb 13,3 çıktı doktorum bunları halka içne aldı sizce hamile kalabilmem de bir sorun varmı tşkk ederim .

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda hamile kalmanızla ilgili sorun görünmüyor..