Wbc 15.85 rbc 4.47 çıkıyor acaba ciddi bir sorun var mıdır ?

Merhabalar yaklaşık olarak bir senedir test sonuçlarımda wbc yüksek çıkıyor en son testim de wbc 15.85 rbc 4.47 çıkıyor acaba ciddi bir sorun var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki değerlerinizi yazmamışsınız ancak enfeksiyon yönünden muayene yapılması doğru olacaktır..