Wbc 16.3 rbc 7.29 plt 789 lym 78 mon 1.2 bu tahlilleri 3 hastanede yaptırdım hep sonuclar hemen hemen aynı kafama takıldı

Hocam benim tahliller cok anormal. Wbc 16.3 rbc 7.29 plt 789 lym 78 mon 1.2 bu tahlilleri 3 hastanede yaptırdım hep sonuclar hemen hemen aynı kafama takıldı hamotoliji bölümüne gönderdiler kalcamdan yani omurilikten beyaz kan aldılar sonuc belli bilgi alamadım nedeni ne olabilir yazarsanız minnettar kalırım

Tahlil.com Cevabı : PLT, WBC ve RBC değerleriniz oldukça yüksek.Size muhtemelen kemik iliği tahlili,kemik iliği biyopsisi yapılmış.Bunun sonucunu görmeden bir şey söylemek doğru olmaz.Sonucu bizimle paylaşırsanız bilgi verebiliriz.