WBC 22,55 NÖTROFİL# 19,52

WBC 22,55 NÖTROFİL# 19,52 NÖTROFİL% 90,2 LENFOSİT# 0,96 LENFOSİT%4,3 MONOSİT#1,74 Tahlil sonuçlarım diğerleri normal değerdedir fakat bunların bazıları normal değerden yüksek ve düşüktür ne anlama geliyor veya hangi doktora gitmeliyim cevabınız için teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Vücudunuzda bir enfeksiyon olabilir, öncelikle enfeksyon hastalıklarına gitmenizi öneririz, orada yapılan muayene sonrası hematolojiye yönlendirilebilir..