WBC 2,6 değerin yükselmezse kemoterapi vermezler dedi onu normal hale getirmek için ne yapmalıyım.

en 28 3.5 ay önce kaval kemiğimden palesteo osteosarkom ameliyatı oldum 13 gün öncede kemoterapi aldım halsizlik ve kalp ritmi bozukluğu şikayetinden doktora gittim kan tahlili sonucumu görünce(wbc 2,6) değerin yükselmezse kemoterapi vermezler dedi onu normal hale getirmek için ne yapmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Özellikle yapmanız gereken birşey yoktur, kemoterapinin kan yapımını yavaşlatıcı etkisi azaldıkça düzelecektir..