Wbc 3.52 çıktı ayrıca diğer değerlerimde hep alt sınırda sizce neden kaynaklanabilir?

Ben 24 yaşındayım kendi kan değerlerimi kendim ölçtüm wbc 3.52 çıktı ayrıca diğer değerlerimde hep alt sınırda sizce neden kaynaklanabilir

Tahlil.com Cevabı : Hep böyle düşük çıkıyorsa wbc değeriniz,periferik yayma adlı kan testi fikir verecektir.