Wbc 3,8 cıkmış düşük olması kötü diyolar acaba siz nasıl degerlendiriyor sunuz?

Hocam benim 10 gündür hamlamış gibi vücudumdaki kas ve kemiklerim agrıyodu bugün doktora gittim ve tahlil yaptırdım wbc 3,8 cıkmış düşük olması kötü diyolar acaba siz nasıl degerlendiriyorsunuz

Tahlil.com Cevabı : WBC düşüklüğü ateşle seyreden bir takım viral enfeksiyonlarda(grip gibi) olabilir.1 hafta sonra tekrar kan verin.Yine düşük çıkarsa periferik yayma adı verilen tahlil de yapılabilir.WBC testi ve normal değerleri hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. WBC