Wbc 3.8 plt 113 her ay hemotolojiye tahlil yaptırmaya gidiyorum?

 Wbc 3.8plt 113 her ay hemotolojiye tahlil yaptırmaya gidiyorum son muayenede degerlerin düşün çıkarsa ilik alınıp araştırılabilir denildi 1 ay sonra çıkacak olan tahlil sonucumu bekliyoruz yorumlarsanız sewinirim.

Tahlil.com Cevabı : Çok da aşırı düşük değil değerler.Önümüzdeki ay çıkacak sonuca göre tekrar yorum yapılabilir.Bence çok da panik olmayın