WBC değerim 72 çıktı. 37 yaşındayım sizce bu değerler neye işarettir?

WBC değerim 72 cıktı..37 yaşındayım sizce bu değerler neye işarettir.ayağımda şişkinlik var diye doktara gittim tahliller sonucunda wbc değeri 72 cıktı ..Birde Bir hafta boyunca hergün keçiboynuzu yedim. acaba bununda bir etkisi olabilir mi? teşekkürler....

Tahlil.com Cevabı : WBC değerinin 72 çıkması anormal bir durum.Testi tekrar ettirin.Yine yüksek çıkarsa,acilen Hematoloji uzmanına başvurun.