WBC, PCT, RDW, HDL normal mi?

Merhaba,şikayetim çok alışılmışlardan değil,gittiğim doktorlarda şaşkınlıkla dinliyorlar.Özellikle sağ ayağım olmak üzre,ayaklarım birer buz torbasının içersinde gibi donuyor.Çorap yaz kış hiç çıkartamadığım bir giysi oldu,ancak faydasız..Gecelerde yatarken biraz ısınıyor,sair zamanlarda ayak yerine birer buz kütlesi taşıyor gibiyim,çok rahatsızım.Kan değerlerimin bir kısmı sınırlarda.yani düşük olan var,yüksek olan da var.bazılarını size yazacağım,yardımlarınızı bekliyorum. total kolesterol:228 HDL KOLESTEROL 113 LDL kolesterol 107 WBC 4.4 RBC4.41 HGB.11.7 HCT. 36.2 MCV. 82.2 MCH 26.5 MCHC. 32.3 RDV-CV. 14.2 RDW-SD 42.3 PLT. 289 PCT.0.32 Bu değer çok düşük gözüküyor.Normali en düşük 0.108. MPV.11.2 Böyle devam ediyor,ne yapabilirim?Saygılar,teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir sorun görülmüyor.Gerekirse bir dahiliye doktoruna danışabilirsiniz.