WBC yüksekliği için hangi doktora başvurmalıyım?

Wbc :17.7 neu : 84.1 lym : 7.6 mch : 31.8 neu# : 14.9 mon# : 1.3 cpr(turbidimetrik) : 119.2 çıkmıştır yapılan testte.ateş titreme halsizlik vücütta ağrı ve özellikle sırt be bel bölgesinde aşırı ağrı şikayetiyle gittim akciğer filmide çekildi onun sonucu iyi doktor üriner sietem enfeksiyon ve a bronşitten şüphelendi antibiyotik tedavisine başlattı ve tekrar konrole çağırdı.sizin öenerebileceğiniz bir şey varmı?

Tahlil.com Cevabı : Tedaviniz bittikten sonra tahlilin tekrarlanması gerekli.Yine yüksek çıkarsa bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına da danışabilirsiniz.