Wbc.12'7 ly-3:8 ne.8.4 rbc .5.21 rdwc 17.1 sonuçlarımı yorumlarmısınız

wbc.12'7 ly-3:8 ne.8.4 rbc .5.21 rdwc 17.1 sonuçlarımı yorumlarmısınız adet düzensizliği için gitmiştim tahlilde bunlar çıktı

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımı sonuçlarınız adet düzensizliğinin nedenini açıklamaz, hafif bir kansızlığınız olabileceğini gösteriyor..