WBC:2.97 MO%14.1 MCV:80.3. WBC değerim çok mu düşük?

WBC:2.97 MO%14.1 MCV:80.3 merhaba,kan testi sonuçları bunlar dışında diğer veriler normal sınırlarda. wbc düşülüğü ciddi bir durum mu dur?

Tahlil.com Cevabı : WBC düşüklüğü araştırılması gereken bir durumdur, eğer gripal bir enfeksiyon geçiriyorsanız 1 hafta sonta kontrol ettirmanizi öneririz, geçirmiyorsanız hematoloji bölümüne başvurmanızda fayda vardır..