WBCdeğeri:28 ,HGBdeğeri;10 ,PLTdeğeri;440. Lütfen yorumlayın.

Merhaba,3 günde bir kan testi yaptırıyorum ve (WBCdeğeri:28 ,HGBdeğeri;10 ,PLTdeğeri;440) civarında çıkıyor her seferinde..doktorum beyaz kan değerimin yüksekliği nedeniyle diğer değerlerimin de anormal çıktığını söylüyor. sormak istediğimse WBC değerini düşürmek için ne gibi tedavilerin olduğu?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri birçok nedenden dolayı yükselebilir, öncelikle nedeninin araştırılması gereklidir, ona göre tedavi edilmelidir..