WHO&KRUGER KRİTERLERİNE GÖRE BULGULAR NORMAL DEĞERLER

WHO&KRUGER KRİTERLERİNE GÖRE BULGULAR NORMAL DEĞERLER Abstinans Süresi : 4 gün Viskosity : Az Yapışkan Volüm : 3.5 cc Renk : D.Beyaz Görünüm : Gri-Opalasan pH : 7.8 Kan : Yok İrin Partikül : Yok Sıvılaşma Süresi : 35 dk.Motilite (2.saat) : Hızlı İleri Hareketli : %3 Yavaş İleri Hareketli: %5 Yerinde Hareketli : %2 Hareketsiz : %90 İmmotilite : %90 ( HAREKET ETMEYEN ) 1.cc deki Sperma : 2.000.000 Total Sperma : 7.000.000 Vitalite : %10 ( HAREKET EDEN ) Lökosit : >1.000.000 /mL Eritrosit : -Negatif KRUGER MORFOLOJİSİ Normal Yapı : % 6 % Anormal Yapı : % 94

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin oranı düşük.Bu da istenen bir durum değil.Üroloji bölümüne başvurmalısınız.