Yabancı uyruklu kadınla 7 gün önce birlikteliğim oldu iliski sırasında kondom patladı ?

Yabancı uyruklu kadınla 7 gün önce birlikteliğim oldu iliski sırasında kondom patladı bende icine boşaldım kadin sonucta parali iliskiye girdigi icin gunde kac kisi geliyor belli degil temizim diyor ama şimdi uykularım kaçtı ne yapmam lazım tahlil yapılınca hemen sonucu aynı günde verebiliyorlar mı

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda ilişkiden en az 3 hafta sonra HIV P24 AG testi yaptırabilirsiniz, bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanız ve onun kontrolünde testleri yaptırmanız en doğru olanı