Yağ bezelerim giderek büyüyor. Ne yapmalıyım?

Hocam mrb benim anus ve vajina deligi arasinda onceleri kucucuk beyaz yag bezi gibi bir sertlik vardi ama simdi o 2 gunde buyudu yani oradaki deri sisti ele gelmiyor simdi sadece findik kadar genis bir sislik var ve agri yapiyor hafif kizarikm,bu folikulit mu ciban mi kendliginden gecer mi?

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada bir genel cerrahi uzmanına başvurmanız gerekmektedir.