Yakın bir zamanda evleniyorum 21 yasinda bekar bir bayanim?

Yakın bir zamanda evleniyorum 21 yasinda bekar bir bayanim.Korunmaya ilgili pek bir bilgim yok.Prezarvatif ve dogum kontrol hapini ayni anda kullanmayi dusunuyorum.Yeterli olurmu bir risk teskil edermi bi uzmana danismak istedim yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurlerr .

Tahlil.com Cevabı : Düzenli kullandığınız sürece doğum kontrol hapları yeterli olacaktır.