Yaklaşık 1 hafta önce Moldov uyruklu hayat kadını ıle cinsel ilişki yaşadım?

Yaklaşık 1 hafta önce Moldov uyruklu hayat kadını ıle cinsel ilişki yaşadım.ilişki sırasında condom kullandım.Fakat ağızdan ilişki esnasında condomsuz ağızdan ilişki yaptı.Ayrıca elimle de vajinasına bir kaç defa temas oldu.Bu durumda eğer hayat kadınında HIV var ise bulaşma riski sizce nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaşma ihtimali düşüktür..