Yaklaşık 2 hafta önce erkek arkadaşım ile sürtünme yolu aracılığı ile bir şeyler yaşadık?

Yaklaşık 2 hafta önce erkek arkadaşım ile sürtünme yolu aracılığı ile bir şeyler yaşadık.Bu zamandan 4 gün sonra hasta oldum.Fakat o gün de ufak bi lekelenme oldu.1 haftadır karnım gözüme çarpıyor.Ayrıca bel ve karın ağrısı çekiyorum Korkudan mı bilmiyorum,yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapabilirsiniz..