yaklaşık 20gün önce sevgilimle ilişki yaşadık ama tam birleşme söz konusu değil hamile olmam mümkün mü?

yaklaşık 20gün önce sevgilimle ilişki yaşadık ama tam birleşme söz konusu değil 1hafta öncede Bi kanamam oldu fakat az aktığı için adet kanamasımı yoksa üstüne görmemi ayırt edemedim idrar testi yaptım negatif çıktı yinede hamile olabilir miyim?????

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testi size kesin bir sonuç verecektir.