Yaklaşık 2.5-3 ay önce erkek arkadaşımla arkadan yolla ilişkiye girmiştik. Boşaldı erkek arkadaşım içime?

Yaklaşık 2.5-3 ay önce erkek arkadaşımla an*l yolla ilişkiye girmiştik. Boşaldı erkek arkadaşım içime. Hemen ertesi gün adet oldum doğal bir şekilde. Şu ana kadar da her ay adet gördüm. İlişkinin 2.5 ay sonrasında emin olmak için eczaneden aldığım bir test de uyguladım, tek çizgi çıktı. Yine de içimde bir şüphe var. Hamile olma ihtimalim nedir?Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişkiyle hamilelik şansı yok denecek kadar azdır, vajinaya bir bulaş olmadıkça.Zaten adet de görmüşsünüz ilişki sonrası.Ayrıca test de yaptırmışsınız, hamile olma ihtimaliniz yüzde sıfır.