Yaklaşık 2,5 ay önce varikosel ameliyatı oldum.. sonuçlarımı değerlendirirmisiniz?

Yaklaşık 2,5 ay önce varikosel ameliyatı oldum.. sonuçlarımı değerlendirirmisiniz.. teşekkürler miktar : 2ml görünüm : krem-opak reaksiyon : 8 sıvılaşma : 35 dakika viskozite : normal 1 cc de spermatozoit sayısı: 65 milyon tüm ekajulatta spermatozoit sayısı : 130 milyon 1 saat hareket : %75 2 saat hareket : %60 normal yapılı : %75 baş anamolisi : %15 kuyruk anamolisi : %10 mikroskopik inceleme : her sahada 4-5 lökosit görüldü.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal olarak değerlendirilebilir