Yaklaşık 40 civarında antibiyotik iğne yedim yaşadığım bir enfeksiyondan dolayı.

Merhabalar Yaklaşık 40 civarında antibiyotik iğne yedim yaşadığım bir enfeksiyondan dolayı.CRP normal değerlere düştü2 hafta antibiyotik kullandım.İlacı kulandığımın son günü alt 74 çıktı.1 hafta sonra karaciğer enzimlerime tekrar baktırdım alt 85 ast 49 çıktı.alt ilaç kulanmama raşmen neden yüksek

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik tedavisinin karaciğer enzimlerini  düşürme gibi bir etkisi yoktur.