Yaklaşık 5 sene önce şüpheli ilişki yaşadım. HIV testi yaptırmadım. WBC 6,3 çıktı. Ne yapmalıyım?

Merhabalar. ben 4,5-5 sene önce bir şüpheli ilişki yaşadım. şu ana kadar hiç hiv testi yaptırmadım. ancak geçen günlerde tam kan sayımı, hemogram, biyokimya kan tahlilleri yaptırdım. sonuçlarım normal çıktı. ayrıca wbc'de 6,3 çıktı. sizce şüphelenmem gereken bir durum söz konusu mu ?

Tahlil.com Cevabı : İlişkinizdeki şüpheli durumu bilmememize rağmen, HIV'den şüpheleniyorsanız test yaptırmanızı öneririz..