Yaklaşık 7-8 aydır bebek istiyoruz fakat olmuyor ovulasyon takibim yapıldı ?

Yaklaşık 7-8 aydır bebek istiyoruz fakat olmuyor ovulasyon takibim yapıldı adetin 10. günü yumurtlamam oluyor. eşimin sperm testi yapıldı normal ama hareketlilik az dediler. en son benden hormon testleri istendi sonuçlarımı yazıyorum lütfen bana bir yol gösterin nasıl bir yola yönelmeliyim. teşekkürlerE2 : 33FSH : 14.82LH : 5.77PRL : 11.75TSH : 1.39

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bu testlerin adetin hangi döneminde yapıldığı ve normal değerlerini yazmalısınız