Yaklaşık 8 ay önce şüpheli bir ilişkim oldu dün test yaptırdım

hocam merhaba yaklaşık 8 ay önce şüpheli bir ilişkim oldu dün test yaptırdım HBS AG=0.01 NEGATİF .ANTİ HCV= 0.017 NEGATİF ,ANTİ HIV= NONREACT ,HIVAB=0.172 ,HIVAG=0.333 sonuclarımı yorumlarmısınız ve tekrar test yaptırmama gerek varmı şimdiden tesekkür ederim iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif. Tekrar test yaptırmanıza gerek yok.