Yaklaşık 8 ay önce şüpheli ilişki yaşadım bundan 51 sonra elisa testi yaptırdım.

HBs Ag 0.07 Negatif , Anti HBS 436 Pozitif , Anti HCV 0.01 Negatif                   Bu sonucu aldım.AIDS tanısı için bu testler yeterli mi?Bu testler Anti HIV yerine geçer mi?

Tahlil.com Cevabı : HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..