Yaklasık bir ay önce korunmasız bir ilişkim oldu doktora gittiğimde şupeli ilişkim oldu dedim korunmasısz test yaptırmak istiyorum dedim bir kaç bişiy yazdı ve sonucta;

Yaklasık bir ay önce korunmasız bir ilişkim oldu doktora gittiğimde şupeli ilişkim oldu dedim korunmasısz test yaptırmak istiyorum dedim bir kaç bişiy yazdı ve sonuctaHbsag 0,23anti hcv 0,03Anti hiv 0,29 Bu sonuclar ne kadar doğru ve hangi testi yapmıstır?

Tahlil.com Cevabı : HIV ve hepatit testleri yapılmış sonuçlar da normal çıkmış.