Yaklaşık oniki gün once erkek arkadaşımla korunmadan ilişki yaşadım acaba hamilemiyim?

 Euthyrox ilacını önce bir hafta yarım sonrada tam kullanmami söyledi bu donem İçinde ben mayis ayı on ikisinde adet gördüm ve Haziran ayi boyunca adet gormedim Yaklaşık oniki gün once erkek arkadaşımla korunmadan ilişki yaşadım acaba hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adetinizde en az 1 hafta gecikme varsa tedbiren gebelik testi yaptırın.