Yani sürtünme ve zevk suyu temasinda bir gün sonra oluşan kendi gününde gelen regl hamilelik olmadığ

Tahlil.com Cevabı : Yani sürtünme ve zevk suyu temasinda bir gün sonra oluşan kendi gününde gelen regl hamilelik olmadığını gösterir değil mi. Adetime10 gün kaldı göğüslerim de ağrı ve sanırım psikolojik olan durummdan dolayı midem bulanıyor. Bu durumda hamilelik ortadan kalkıyor değil mi