Yapılan kan tahlilimde TSH ve Serbest T3 Hormon degerleri normal düzeyde iken Serbest T4 hormonu 0.74 cıkmıstır

Merhabalar...14 Haftalık hamileyim...Yapılan kan tahlilimde TSH ve Serbest T3 Hormon degerleri normal düzeyde iken Serbest T4 hormonu 0.74 cıkmıstır.(Referans aralıgı 1.Trimester 0.7_1.5 2.Trimester 0.8_1.3 3.Trimester 0.21_3.15 olarak belirtilmiştir) Yorumlarsanız sevinirim.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.