Yapılan kan testi sonucunda biyokimya bölümünde glukoz değeri 70-115 arası olması gerekirken 137 ?

Yapılan kan testi sonucunda biyokimya bölümünde glukoz değeri 70-115 arası olması gerekirken 137 hemogram bölümünde ise MON% 2-10 arası olması gerekirken 11,5 ve NEU% DEОžERİ 50-80 olması gerekirken 46,4 cıkmıstır mikrobiyolji bölümünde bir sorun yoktur değerlendirmenizi rica ediyorum teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.